R-Mark
Temmler.de

Odstranění bradavic


Odstranění bradavic může být v některých případech zdlouhavé a značně pomalé. Stává se také, že bradavice sama zmizí do jednoho roku bez jakéhokoli zásahu. Kdo nechce čekat tak dlouho a spoléhat se, že bradavice skutečně zmizí, má možnost vyzkoušet přípravky na odstranění bradavic.

Acetocaustin

Dnes již existuje celá řada způsobů, jak s bradavicemi účinně bojovat. Je vhodné vyzkoušet nejprve méně zatěžující metody a až v posledním případě podstoupit léčbu chirurgickou.
My vám nabízíme jako variantu číslo jedna lety prověřený přípravek Acetocaustin. Pro své vlastnosti si získal celou řadu spokojených uživatelů. Velká výhoda Acetocaustinu spočívá v domácím užívání. Nemusíte nikam docházet ani přípravek aplikovat pravidelně každý den. Úspěch zaručuje nanášení přípravku na postižená místa jednou za týden. Tato frekvence stačí k naprostému odstranění bradavic a všech přidružených nepříjemností.

Ostatní metody odstranění bradavic

Nejčastější metoda léčby bradavic se skrývá pod názvem kryoterapie. Jedná se o využití tekutého dusíku a jeho nízké teploty spolu se sněhem oxidu uhličitého. Tato metoda není příjemná a je nutné docházet ke kožnímu lékaři.

Jelikož jsou bradavice malé benigní útvary, lze na jejich likvidaci použít také cytostatika v podobě 0,5% Fluorouracil v roztoku, případně v kombinaci s l0% kyselinou salicylovou.
Také je možné podstoupit léčbu chirurgickou, kdy dochází k vyříznutí celé bradavice. Chirurgické odstranění bradavic samozřejmě vyžaduje návštěvu lékaře specialisty a je spojeno jako každý chirurgický zásah s bolestí. Zvláště rodiče malých dětí nechtějí, aby tuto léčbu jejich ratolesti podstupovaly. Děti bývají traumatizovány už jen z pohledu na bílé pláště. Pokud to není nutné snažte se s dětmi tomuto zákroku vyhnout.

Právě přípravek Acetocaustin je možné používat i u dětí a tak předcházet zbytečným traumatům spojených s lékařskou léčbou. Pokud jsou dodržena všechna aplikační opatření, není zde v souvislosti s dětmi žádný problém.

Odstranění bradavic pomocí přípravku Acetocaustin trvá obvykle 6 – 8 týdnů, v závislosti na lokalizaci a velikosti odstraňované bradavice.
Zvolte účinnou léčbu, při které se efektivně zbavíte nevzhledných bradavic. Bezbolestně, rychle a pohodlně dojde k léčbě bradavic a vy se zbavíte všech nepříjemností, jež je provázejí.