R-Mark
Temmler.de

Léčba bradavic


Ačkoliv běžné bradavice nejsou symptomem nějaké nemoci, často pro pacienty představují kosmetický problém. Více než polovina bradavic zmizí sama od sebe během jednoho ruku – ale kdo by chtěl tak dlouho čekat? K tomu se ještě přidává skutečnost, že bradavice jsou způsobovány viry (lidský papilomavir) a jsou tak nakažlivé. Ohroženy jsou především děti a lidé se špatnou imunitou. Bradavice se mohou rozšiřovat také formou samonákazy, proto je důležité zavčas nasadit léčbu!

Bohužel koluje mnoho kuriózních výmyslů jak bradavice léčit, jako například "bradavice se musí zaříkávat", "nechte přes bradavici přelézt šneka" nebo "musíte políbit žábu".

Pokud na pohádky nevěříte ani nechcete snášet bolest spojenou s chirurgickou léčbou bradavic, máme pro Vás řešení. Acetocaustin s účinnou látkou kyselinou monochloroctovou odstraní Vaše bradavice snadno a efektivně.

Na následujících stránkách si můžete přečíst, jak se Acetocaustin při léčbě bradavic používá:

Další všeobecné informace o léčbě bradavic najdete také v naší brožuře pro pacienty "Bradavice: diagnostika – léčba – prevence!", kterou si můžete zdarma stáhnout zde.