Acetocaustin - aplikace


Acetocaustin postupně rozpouští napadené vrstvy kůže a zabraňuje tak dalšímu šíření virů. Už malé množství Acetocaustinu stačí k tomu, aby bradavice většinou během 4 - 5 týdnů zmizely. Přitom je ošetření nutné pouze jednou týdně.

Jak se Acetocaustin správně používá?

Pokožku kolem bradavice pokryjte velkým množstvím dobře přilnavého krému, nejlépe vazelínou. Nyní ponořte špátli do roztoku a otřete ji o vnitřní okraj lahvičky. Na špátli nesmí zůstat ani kapka. Nyní bradavici špátlí potřete. Dávejte pozor, aby se do kontaktu s roztokem dostala pouze bradavice a ne okolní pokožka. Lahvičku pečlivě uzavřete a skladujte ji ve svislé poloze, pevně uzavřenou a mimo dosah dětí. Aplikaci opakujte jednou týdně.

Postup použití Acetocaustinu 1Postup použití Acetocaustinu 3Postup použití Acetocaustinu 3Postup použití Acetocaustinu 4

Léčba bradavic může trvat nějakou dobu. Buďte trpěliví, i když výsledek není okamžitě viditelný. V případě pochyb o účinnosti Acetocaustinu se zeptejte svého lékaře nebo lékárníka. Zde si můžete stáhnout příbalový leták.